Conor Gallagher na dłużej w West Bromwich Albion?

źródło: premierleague.com

Sam Allardyce jest zadowolony z Conora Gallaghera na tyle, że chce zatrzymać go w swojej drużynie na kolejny sezon. Warunkiem jednak jest to, by West Bromwich Albion utrzymało się w Premier League. 

West Bromwich Albion obecnie zajmuje przedostatnie miejsce w Premier League a ich szanse na utrzymanie coraz bardziej się oddalają. Młodziutki Conor Gallagher pomimo to, rozgrywa całkiem niezłe zawody i stanowi o sile zespołu. Nic dziwnego więc, że włodarze “The Baggies” jak i sam trener Sam Allardyce chcieliby wypożyczyć zawodnika z Chelsea na kolejny sezon – Jeśli uda nam się pozostać w Premier League to mam nadzieję, że Conor pozostanie z nami na kolejny sezon. Lepiej dla niego by było, aby nie wracał do Chelsea, ponieważ tam panuje ogromna rywalizacja o podstawowy skład. Ten chłopak wciąż się uczy i będąc w tak młodym wieku znacząco poprawił swoje umiejętności. 

Allardyce jest zupełnym fanem talentu 21-latka – Odkąd zacząłem pracę w klubie, od razu spostrzegłem, że to dobry zawodnik. Jeszcze przed przybyciem tutaj słyszałem wiele pozytywnych opinii na jego temat. Z każdym meczem jaki rozgrywa w Premier League nabywa więcej doświadczenia. Wiadomo, że jeśli częściej odnosi porażki niż zwycięstwa, czasem pewne rzeczy trudniej jest przyswoić, ale zarazem łatwiej o determinację. 

Na tak wczesnym etapie kariery, kiedy częściej doświadcza porażek, znajduje się w dobrym położeniu, bo upadki kształtują charakter zawodnika. Conor to naprawdę dobre wzmocnienie dla naszej drużyny. Konsekwentnie utrzymuje swój wysoki poziom i jestem pod wrażeniem, że wygrywa miejsce o skład ze starszymi kolegami z zespołu.

Gallagher w bieżącej kampanii strzelił 2 gole i zaliczył 2 asysty. Reprezentant młodzieżowej reprezentacji Anglii wróci do kadry WBA na mecz z Southampton, ponieważ nie mógł wystąpić przeciwko swojemu macierzystemu klubowi.

źródło: chelseapoland.com


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV
OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W STS TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *