Co z transferem Seriego? Barca wciąż liczy na Coutinho

sofoot.com

Sky Sports donosi za Mundo Deportivo, że Barcelona rezygnuje z transferu Jean – Michaela Seriego. Gracz, który według Xaviego ma posiadać “DNA Barcy” najprawdopodobniej nie zostanie zawodnikiem Dumy Katalonii. 

Sytuacja jest co najmniej dziwna. We wtorek obie strony osiągnęły porozumienie odnośnie kwoty odstępnego i warunków umowy. Za 40 milionów euro Seri miałby grać w koszulce Barcelony przez 4 lata. Jednakże zeszłej nocy, najważniejsze osoby w klubie podjęły decyzję, że rezygnują z pozyskania Iworyjczyka. Trudno przypuszczać, że wpływ na zmianę zdania miała wczorajsza porażka Nicei z Napoli w 4. rundzie kwalifikacji Ligi Mistrzów.

Podobno Barca zamierza skupić się na pozyskaniu Coutinho bądź Ousmane’a Dembele. Co ciekawe Katalończycy, zdaniem Sky Sports. zamierzają złożyć ostatnią, czwartą ofertę  za Brazylijczyka opiewającą (łącznie z przewidzianymi bonusami) na 138 milionów euro. Trudno liczyć na to, że tym razem The Reds jakimś cudem zmienią zdanie. To przejaw niesamowitej determinacji, czy braku rozsądku?

źródło: Sky Sports1 thought on “Co z transferem Seriego? Barca wciąż liczy na Coutinho

  1. Naprawdę nie wiem co robi Barcelona. Tracą czas. Dla Liverpoolu to masa pieniędzy, ale oni wcale nie muszą pozbywać się Coutinho. Muszą zacząć odnosić sukcesy, a to będzie możliwe w tym sezonie tylko wtedy, gdy ten zostanie w klubie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.