Dele Alli
fot. fot. twitter.com/SpursOfficial
Udostępnij:
WhatsApp
Kopiuj link
URL has been copied successfully!

Ciąg dalszy transferowej telenoweli Dele Alliego

Od długiego czasu pojawiają się informacje dotyczące przenosin Dele Alliego. Wygląda na to, że transferowa saga Anglika zdaje się zmierzać do końca.

RMC Sport informuje, że po długich negocjacjach na linii Tottenham PSG, wreszcie nastąpił przełom. Spurs obniżą cenę piłkarza i będą skłonni sprzedać go, ale pod jednym warunkiem.

Ma nim być sprowadzenie nowego piłkarza, który będzie pełnić rolę rozgrywającego. Obecnie na rynku transferowym jest pewien gracz, który już kiedyś świetnie wpisywał się w taką rolę i nawet grał w drużynie z Londynu. Jest nim Christian Eriksen. Duńczyk nie ma za sobą udanego okresu w Interze Mediolan i w związku z tym szuka nowego klubu. Dotąd Tottenham nie wykazywał nim zainteresowania.

Tymczasem PSG coraz bardziej naciska na transfer. Mauricio Pochettino widzi w Angliku, nową gwiazdę drużyny z Parc des Princes. Jednak czas zdecydowanie nie jest sprzymierzeńcem paryżan.

Dele Alli w tym sezonie rozegrał 12 meczó, strzelił w nich dwa gole i zanotował tyle samo asyst.


Data publikacji: 25 stycznia 2021, 20:00
Zobacz również

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.