Chcemy wygrać Serie A!

Będące w niesamowitej dyspozycji w ostatnich latach SSC Napoli bije się i w tym sezonie o tytuł mistrzowski.  Wiarę w końcowy triumf zdradził Lorenzo Insigne. 

Strata Napoli to Juventusu wynosi osiem punktów, a do drugiej Romy – 5. Wiarę w przegonienie ligowych rywali zdradza pomocnik neapolitańczyków w słowach:

Nie myślimy tylko i wyłącznie o tym, by zająć miejsce premiowane grą w Lidze Mistrzów. Jeśli się uda, chcemy wygrać Serie A. Na pewno zamierzamy wykorzystać każde potknięcie Juventusu.   Wszystko przed nami, sezon jest bardzo długi i możemy jeszcze powalczyć o tytuł.  To nie jest tak, że już się poddaliśmy i oddaliśmy mistrzostwo rywalom. Nasz trener wpaja nam, że wszystko może się odwrócić w moment i trzeba być cały czas skoncentrowanym. Zaatakujemy czołówkę i wykorzystamy każde potknięcie rywali. 

Niebawem na naszym serwisie będą mogli państwo znaleźć Podsumowanie roku Serie A. Kto na plus? Kto na minus? Kto okazał się złotoustym roku? Jak wygląda jedenastka roku ligi włoskiej, według naszych redaktorów? To wszystko i wiele więcej już od poniedziałku!

 


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *