Benitez: klub pod moją wodzą ewoluował

Trener SSC Napoli, Argentyńczyk Rafael Benitez uważa, że pod jego wodzą klub ewoluował. Aktualnie drużyna “Rafy” zajmuje trzecie miejsce w lidze włoskiej a na wiosnę zagra w 1/16 Ligi Europejskiej. 

W sobotę drużyna z Neapolu podejmuje trzynaste w tabeli Cagliari Calcio. Głos przed spotkaniem zabrał szkoleniowiec neapolitańczyków:

 Ostatnich sześć miesięcy oceniam bardzo pozytywnie jeśli chodzi o moją pracę w Napoi. Klub pod moją wodzą ewoluował, to pewne. Jestem zadowolony z rezultatów ale przede wszystkim ze zmiany mentalności, jaka dokonała się u moich piłkarzy. Teraz remis nigdy nie jest dla nas dobrym wynikiem, w każdym meczu moi chłopcy walczą o zwycięstwo.Sądzę, że zbliżający się rok będzie nawet lepszy w naszym wykonaniu, a to także zasługa naszych kibiców, którym chciałbym przy okazji bardzo podziękować za wsparcie na każdym kroku.

W tych krótkich słowach hiszpański trener pokazał mentalność zespołu oraz wyraził wiarę w lepsze jutro.

Niebawem na naszym serwisie będą mogli państwo znaleźć Podsumowanie roku Serie AKto na plus? Kto na minus? Kto okazał się złotoustym roku? Jak wygląda jedenastka roku ligi włoskiej, według naszych redaktorów? To wszystko i wiele więcej już od poniedziałku!



Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.