Cezary Kulesza zdradził ostateczny termin ogłoszenia nowego selekcjonera kadry

Cezary Kulesza

Zdjęcie: Łączy nas Piłka


Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej na łamach portalu “WP Sportowych Faktów” ujawnił termin ogłoszenia nowego selekcjonera reprezentacji Polski.

Nieubłaganie zbliża się spotkanie barażowe o mistrzostwa świata z Rosją, a biało-czerwoni po dezercji Paulo Sousy nie wiedzą, kto ich poprowadzi. Adam Nawałka miał być o włos od kadry.

W jego sztabie mieli znaleźć się Łukasz Piszczek i Jerzy Dudek. Nieoczekiwanie mocną pozycję zyskał Andrij Szewczenko, co tylko potwierdziło, że Polak nie ma pełnego zaufania u Cezarego Kuleszy.

Piotr Koźmiński postanowił u samego źródła zapytać się w jakiej jesteśmy sytuacji. – Nowy selekcjoner reprezentacji Polski zostanie przedstawiony 31 stycznia na PGE Narodowym w Warszawie. Proszę kibiców i media o jeszcze chwilę cierpliwości, choć wiem, jakie olbrzymie emocje wzbudza ten temat. Prowadzimy ostatnie negocjacje, jest ścisłe grono kandydatów – wyjaśnia Kulesza w serwisie “WP Sportowe Fakty”.

– Rozmowy obejmują wiele tematów, dotyczących umowy zarówno z samym trenerem, jak i kształtu jego sztabu. To dla mnie niezwykle istotne – dodał. Co istotne, nie zamierza wiązać się z trenerem jedynie na baraże. – Chcę postawić na szkoleniowca, który przekona mnie zarówno co do sposobu walki o awans na MŚ, jak i do rozwoju reprezentacji w kolejnych latach – zakończył.

źródło: sportowefakty.wp.pl /


Mateusz Borek zastanawia się nad powodami odwlekania wyboru selekcjonera Polski


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.