Ceske Budejovice – Jastrzębski Węgiel (28.11): transmisja TV, Online, Za Darmo, gdzie oglądać?

TomaszKudala / Shutterstock.com

Dziś, 28 listopada 2023 roku, o godzinie 17:10 rozpocznie się mecz Ceske Budejovice – Jastrzębski Węgiel w ramach siatkarskiej Ligi Mistrzów. W tym artykule przedstawione zostaną szczegółowe informacje dotyczące dostępnych opcji oglądania meczu na żywo, zarówno w telewizji, jak i w internecie.

Ceske Budejovice – Jastrzębski Węgiel, gdzie oglądać?

Spotkanie Ceske Budejovice – Jastrzębski Węgiel można śledzić na kanale Polsat Sport. Dla tych, którzy preferują oglądanie online, dostępna jest płatna transmisja na Polsat Box Go, jak również bezpłatne opcje streamingu w serwisach Fortuna TV, STS TV, i Superbet TV.

Transmisja za darmo (wymagana rejestracja, depozyt i dowolny zakład) Oglądaj w Fortuna TV
Transmisja za darmo (wymagana rejestracja, depozyt i dowolny zakład) Oglądaj w STS TV
Transmisja za darmo (wymagana rejestracja) Oglądaj w Superbet TV

Ceske Budejovice – Jastrzębski Węgiel, transmisja za darmo u bukmacherów

Transmisję Ceske Budejovice – Jastrzębski Węgiel można również śledzić za darmo na platformie Fortuna TV. Aby to zrobić, konieczne jest założenie konta, wpłacenie środków i zawarcie zakładu bukmacherskiego. Dla nowych klientów Fortuna przygotowała atrakcyjny pakiet bonusów o wartości 630 zł. Oglądanie jest możliwe zarówno na urządzeniach mobilnych, jak i stacjonarnych. Fortuna TV oferuje szeroką dostępność i wygodę użytkowania.

Mecz można również oglądać bezpłatnie na Superbet TV, po prostu rejestrując konto użytkownika. Dostęp do transmisji jest możliwy zarówno na stronie internetowej, jak i w aplikacji mobilnej. Nowi klienci Superbet mogą skorzystać z bonusów powitalnych o łącznej wartości 3754 zł. Superbet TV gwarantuje komfortowe śledzenie rozgrywki.

Ostatnią opcją jest STS TV, gdzie transmisja jest dostępna po spełnieniu warunków rejestracji i wpłaty depozytu. Bonusy startowe dla nowych klientów STS wynoszą 1660 zł. Transmisję można oglądać na różnorodnych urządzeniach, co zapewnia elastyczność i wygodę. STS TV prezentuje różnorodne opcje dla fanów siatkówki.

» Oglądaj transmisję w Fortuna TV

Ceske Budejovice – Jastrzębski Węgiel, transmisja online

Dla tych, którzy preferują oglądanie meczu online, dostępna jest transmisja na platformie Polsat Box Go. Należy wykupić pakiet “Polsat Box Go Sport” za 40 złotych, obowiązujący przez 30 dni, który zawiera dostęp do kanałów Polsatu Sport Premium. Transmisję można oglądać zarówno przez przeglądarkę internetową, jak i w dedykowanej aplikacji na różnych urządzeniach. Polsat Box Go umożliwia również oglądanie na dwóch urządzeniach jednocześnie, co jest wygodnym rozwiązaniem dla osób dzielących konto.

Kiedy odbędzie się mecz?

Spotkanie Ceske Budejovice – Jastrzębski Węgiel odbędzie się 28.11. Początek transmisji o godzinie 17:10.

Gdzie oglądać mecz?

Transmisja TV będzie dostępna na kanale Polsat Sport. Transmisję online można oglądać na platformach Polsat Box Go, Fortuna TV, STS TV oraz Superbet TV.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.