Czy Juventus czeka rewolucja? Zdaniem włoskiego dziennikarza trener chce opuścić zespół

juventus.com

Redaktor Corriere dello Sport Ivan Zazzaroni twierdzi, że trener Juventusu Max Allegri jest gotowy opuścić klub po zakończeniu tego sezonu.

W tym tygodniu pojawiły się plotki, że Antonio Conte może powrócić na ławkę Juve, po tym jak były trener między innymi reprezentacji Włoch powiedział:

– Powrót do Juventusu? Małżeństwa zawsze są zawierane we dwoje, zawsze można marzyć i mieć nadzieję na ponowne małżeństwo. Ważne jest, aby dzielić się myślami. W tej chwili cieszę się wolnym czasem, kontynuuję naukę i rozglądam się, aby poszerzyć swoją wiedzę.

Conte był łączony z posadą w Napoli w ostatnich miesiącach i jest również pretendentem do objęcia posady w Romie, jeśli Jose Mourinho odejdzie tego lata po wygaśnięciu jego kontraktu.

Przemawiając po remisie Juve 1-1 z Interem, Zazzaroni stwierdził:

– Allegri na koniec sezonu chce złożyć wypowiedzenie, nie ma żadnych warunków, by zostać.

– Weźmie pieniądze i to koniec przedstawienia, ale to normalne, że tak to wygląda – kontynuował dziennikarz.

Należy do Juventusu, który już nie istnieje. Wykonuje świetną robotę ze zredukowanym personelem, powinien skończyć w pierwszej czwórce. Gdyby zrobił coś więcej, podsyciłoby to późniejszy żal, ale to drugorzędny problem.

– Max walczy o odnalezienie się w innym Juventusie, wtedy w futbolu wiele rzeczy może się nie wydarzyć. Gdybym miał postawić dużą sumę, zrobiłbym to na jego odejście. Rezygnacja? Jest wiele sposobów na pożegnanie – stanowczo podkreślił Zazzaroni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.