Cenna wygrana West Hamu w meczu derbowym!

W spotkaniu kończącym 7 kolejkę angielskiej Premier League West Ham United wygrał 2:0 w derbach Londynu z Queens Park Rangers na Upton Park. Po tym zwycięstwie “Młoty” awansowały na 7 miejsce w tabeli wyprzedzając takie ekipy jak Arsenal czy Liverpool.

Mecz rozpoczął się fantastycznie dla gospodarzy. W 5 minucie West Ham wykonywał rzut rożny. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego futbolówkę z rzutu rożnego do własnej bramki wbił Onuoha. Gol samobójczy i 1:0 dla “Młotów”. Taki wynik utrzymał się do przerwy, a po zmianie stron West Ham zaatakował ponownie. W 59 minucie na 2:0 podwyższył Diafra Sakho. Wynik nie uległ już zmianie i West Ham pokonał Queens Park Rangers 2:0 w derbach Londynu. Dla podopiecznych Sama Allardyce’a dzisiejsza wygrana jest trzecią w tym sezonie Premier League. “Młoty” po dzisiejszym meczu awansowały na 7 miejsce w tabeli z dorobkiem 10 punktów.

West Ham United – Queens Park Rangers (2:0) – 05.10.2014 (17:15)
5′ N.Onuoha (1:0) (gol samobójczy)
59′ D.Sakho (2:0)