„CdS”: Tottenham Hotspur włącza się o Arkadiusza Milika
Jak donosi "Corriere dello Sport", Tottenham Hotspur spróbuje ściągnąć do siebie Arkadiusza Milika i wyprzedzi Romę, która zwleka z transferem Polaka.
Możliwość przenosin 26-letniego snajpera do Juventusu Turyn, po tym jak zwolniono Maurizio Sarriego jest praktycznie wykluczona, a na horyzoncie pozostawała AS Roma, która chętnie widziałaby reprezentanta Polski. Milik nie zamierzał przedłużać umowy, stąd też właściciel SSC Napoli pragnie wyciągnąć maksimum z transferu.
Jedną z propozycji Rzymian byłaby wymiana Cengiza Undera, lecz Aurelio De Laurentiis nie chce się zgodzić, gdy w grę nie wchodzi gotówka. Dziennikarz "CdS" mówią o zainteresowaniu ze strony "Kogutów" i po czterech latach miałby opuścić Serie A. 50 mln euro jakie są wymagane za Polaka z pewnością nie odstraszy gigantów angielskiej piłki. Jose Mourinho nie zbyt wielkiego wyboru w ataku, a wiosną tego roku gdy groźnej kontuzji doznał Harry Kane pojawiały się plotki związane z przenosinami Krzysztofa Piątka na White Hart Lane.
-

AktualnościWyjściowe składy na mecz Szkocja - Maroko. Kto zagra od pierwszej minuty? (20.06.2026)Nowacki / 19 czerwca 2026, 23:06
-


AktualnościUSA - Australia oficjalne składy. Potwierdzone składy na mecz (19.06.2026)Nowacki / 19 czerwca 2026, 20:04
-


AktualnościPrzewidywane jedenastki na mecz Turcja - Paragwaj | 20.06.2026Nowacki / 19 czerwca 2026, 19:12
-


AktualnościKto poprowadzi mecz Turcja - Paragwaj? Kto sędzią spotkania? (20.06.2026)Nowacki / 19 czerwca 2026, 17:16
-

AktualnościBrazylia - Haiti przewidywane jedenastki na spotkanie | 20.06.2026Nowacki / 19 czerwca 2026, 16:41
-

AktualnościAncelotti zapowiada zmiany przed meczem z Haiti. Brazylia zagra bez NeymaraNowacki / 19 czerwca 2026, 14:55




































