

Carlo Ancelotti chce w Evertonie gwiazdę Napoli!
Jak donosi talkSPORT, trener Evertonu Carlo Ancelotti w letnim okienku transferowym chce sprowadzić na Goodison Park obrońcę Napoli – Kalidou Koulibaly'ego!
Carlo Ancelotti pracował w Koulibalym przez 18 miesięcy, więc zainteresowanie Evertonu senegalskim obrońcą nie jest bezzasadne. Zawodnik Napoli jeszcze w tamtym roku był wyceniany na 89 milionów funtów, a starały się o niego takie marki jak Manchester United i Liverpool FC. Alex Crook z talkSPORT twierdzi, że Ancelotti będzie miał wsparcie finansowe w nadchodzącym okienku transferowym i będzie chciał ściągnąć 29-latka po niższej cenie.
– Wygląda na to, że tego lata Carlo Ancelotti będzie miał wsparcie. Myślę, że w tym sezonie po prostu nie uda im się być pretendentami do miejsca w Lidze Mistrzów. Ale wierzą, że mają odpowiedniego menedżera w osobie Ancelottiego, który może rzucić wyzwanie na takim poziomie. Koulibaly to ktoś, z kim Ancelotti pracował w Napoli, zna go dobrze. W zeszłym roku o tej porze mówiło się o kwocie 89 milionów funtów, ale biorąc pod uwagę globalną gospodarkę, jeśli chodzi o piłkę nożną, ta kwota zostałaby teraz drastycznie obniżona. Ancelotti chciałby, aby ta transakcja doszła do skutku – mówi Alex Crook
Teraz Włoch ma nadzieję, że "The Toffees" skończą sezon w TOP6, aby móc mieć czym skusić Senegalczyka.
Everton z 46. punktami zajmuje obecnie 8. miejsce w Premier League, ale ma jeden mecz zaległy.
Źródło: talkSPORT
-
AktualnościStatystyki meczowe Meksyk - RPA. Liczby i dane po meczu (11.06.2026)Nowacki / 11 czerwca 2026, 23:49
-


AktualnościWyjściowe jedenastki na spotkanie Meksyk - RPA (11.06.2026)Nowacki / 11 czerwca 2026, 20:02
-


AktualnościKorea Południowa - Czechy przewidywane składy | 12.06.2026Nowacki / 11 czerwca 2026, 18:39
-


AktualnościKorea Południowa - Czechy sędzia meczu. Kto poprowadzi spotkanie? (12.06.2026)Nowacki / 11 czerwca 2026, 18:39
-

AktualnościMeksyk - RPA sędzia. Kto sędziuje ten mecz? (11.06.2026)Nowacki / 11 czerwca 2026, 17:41
-

AktualnościMeksyk - RPA przewidywane składy na spotkanie | 11.06.2026Nowacki / 11 czerwca 2026, 17:20


































