Carles Aleña na celowniku Betisu

www.101greatgoals.com

Zdaniem dziennikarzy ,,Estadio Deportivo”, Carles Aleña może trafić do Realu Betis podczas zimowego okienka transferowego. Zielono-biali chcą wzmocnić linię pomocy, a utalentowany Hiszpan ma być receptą na ich problemy.

Verdiblancos mają duże problemy w drugiej linii, ponieważ poważnej kontuzji doznał ich podstawowy piłkarz, Sergio Canales. 29-latek będzie pauzował przez około 3 miesięce, a problem w tym, że w kadrze zespołu ciężko o zawodnika, który mógłby go zastąpić. Tę lukę ma wypełnić Alena. Hiszpańskie media twierdzą, że rozmowy z Barceloną trwają, a najbardziej prawdopodobne wydaje się wypożyczenie do końca sezonu.

Wypożyczenie będzie bardzo dobrą opcją, ponieważ Hiszpan nie ma pewnego miejsca w składzie Blaugrany. W tym sezonie spędził na murawie zaledwie 97 minut. Klub z Katalonii nie będzie robił problemu w jego odejściu, lecz kluczowa w tym wszystkim będzie decyzja samego Aleñi. Piłkarz był gotowy do walki o skład, ostatnio dostał szansę i dobrze zaprezentował się w spotkaniu z Dynamem w Lidze Mistrzów, ale jeżeli jego sytuacja nie ulegnie poprawie i Ronald Koeman nie będzie po niego sięgał, bardzo prawdopodobne wydaje się jego odejście do Betisu.


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *