Burliga: Cały czas pracujemy na treningach nad udoskonaleniem naszej gry

Burliga

KRAKOW 07.06.2020 MECZ 28. KOLEJKA PKO EKSTRAKLASA SEZON 2019/20 POLISH FOOTBALL TOP LEAGUE MATCH IN KRAKOW: WISLA KRAKOW - LEGIA WARSZAWA NZ LUKASZ BURLIGA BRAMKA GOL RADOSC FOT JAKUB GRUCA / 400mm.pl

– Myślę, że ten mecz był bardzo wyrównany, a na boisku nie brakowało walki – powiedział Łukasz Burliga.

Krakowska Wisła bezbramkowo zremisowała z Górnikiem Zabrze. – Mieliśmy trochę problemów przy wyprowadzaniu piłki, szczególnie w pierwszej połowie, kiedy Górnik wysoko się ustawił i stosował pressing. Widać było, że zabrzanie mieli pomysł na to spotkanie, który konsekwentnie starali się realizować. W drugiej połowie nieco zmieniliśmy jednak nasze ustawienie i tych sytuacji było już więcej. Cały czas pracujemy na treningach nad udoskonaleniem naszej gry, dlatego mam nadzieję, że w następnych spotkaniach będzie to wyglądało o wiele lepiej – ocenił defensor.

Za kilka dni wiślaków czeka trudne wyjazdowe spotkanie z Lechią Gdańsk. – Patrzymy optymistycznie, bo nie boimy się nikogo. Na każdy mecz wychodzimy po to, by zdobyć trzy punkty i w Gdańsku nie będzie inaczej. Wszystko jednak zweryfikuje boisko – podkreślił Burliga.

źródło: wisla.krakow.pl /


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV
OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W STS TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *