Bundesliga: Wilki nie zwalniają tempa

Piłkarze VFL Wolfsburg znowu zachwycają swoich kibiców. Tym razem w 25. kolejce niemieckiej Bundesligi podopieczni Dietera Heckinga pokonali na Volkswagen-Arena Freiburg 3:0.

Wynik spotkania w 19. minucie otworzył Belg Kevin de Bruyne. 23-letni reprezentant Belgii strzelił swoją dziewiatą bramkę. W 78. minucie na 2:0 z rzutu karnego podwyższył Ricardo Rodriguez. Dla reprezentanta Szwajcarii była to czwarta bramka. Wynik spotkani sześć minut przed końcem ustalił Maximilian Arnold. Dla 20-letniego Niemca było to drugie trafienie w drugim kolejnym meczu i czwarty gol w sezonie.

Wilki z 53. punktami są na drugim miejscu, a Freiburg z 22. punktami jest przedostatni.

15.03.2015, godz. 15:30 VfL Wolfsburg – SC Freiburg 3:0 (1:0)
Gol1:0 – 19′ Kevin de Bruyne
Gol2:0 – 78′ Ricardo Rodriguez (rzut karny)
Gol3:0 – 84′ Maximilian Arnold

1 thought on “Bundesliga: Wilki nie zwalniają tempa

1. Wolfsburg zagrał kapitalnie. De Bruyne widać, że ma status wielkiej gwiazdy. Szkoda, że Schurrle zaczął mecz na ławce rezerwowych.