Bundesliga: Hannover lepszy od Koeln

W meczu 5. kolejki niemieckiej Bundesligi Hannover 96 pokonał u siebie 1. FC Koeln 1:0. W meczu wystąpiła trójka Polaków: Artur Sobiech (Hannover, od 82 minuty), Sławomir Peszko (Koeln, do 58 minuty) i Paweł Olkowski (Koeln, od 82 minuty). Cały mecz na ławce rezerwowych przesiedział Adam Matuszczyk (Koeln).

Jedyna bramka meczu padła na samym jego początku. Już w 5. minucie trafienie dla drużyny gospodarzy zanotował Hiszpan Joselu. Dla Hannoveru była to już trzecia wygrana w tym sezonie i z dorobkiem dziesięciu punktów plasuje się na trzeciej pozycji w tabeli. Koeln ma na koncie sześć punktów i zajmuje dziewiątą lokatę.

Hannover 96 – 1. FC Koeln 1:0 (1:0)
Gol 1:0 – 5′ – Joselu