Bundesliga: Gol Sobiecha, debiut Milika oraz Kobylańskiego

Artur Sobiech strzelił bramkę dla Hannoveru w meczu 8 kolejki Bundesligi z Augsburgiem. Polak wpisał się na listę strzelców w 60 minucie, dla którego było to już drugie trafienie. Dzięki temu zwycięstwu Hannover awansował na 4 miejsce w tabeli. W ekipie gości zadebiutował wypożyczony z Bayeru Leverkusen Arkadiusz Milik, który zmienił Ostrzoleka w 91 minucie spotkania.

Hannover 96 – FC Augsburg 2:1 (0:0)
Gol 60′ Sobiech, 89′ Huszt – 51′ Verhaegh

W innym spotkaniu niemieckiej ligi w barwach  Werderu Brema zadebiutował kolejny z Polaków, Martin Kobylański. Klub syna byłego reprezentanta Polski, Andrzeja wygrał 2:0 wyjazdowe spotkanie z Hamburger 2:0. Polak został zmieniony w 67 minucie przy stanie 1:0.

Hamburger – Werder Brema 0:2 (0:1)