Bundesliga: Gol Sobiecha!

Artur Sobiech zdobył bramkę, a jego Hannover pokonał 2:0 HSV w meczu 3. kolejki Bundesligi.

Wynik spotkania otworzył w 13. minucie meczy Duńczyk Leon Andreasen. 24-letni polski napstnik ustanowił końcowy rezultat spotkania 11 minut później.

Sobiech przebywał na boisku do 71. minuty.

Hannover 96 2-0 Hamburger SV
Leon Andreasen 13, Artur Sobiech 24

Hannover: 1. Ron-Robert Zieler – 4. Hiroki Sakai, 25. Marcelo, 19. Christian Schulz, 3. Miiko Albornoz – 32. Leonardo Bittencourt (88, 21. Jimmy Briand), 8. Manuel Schmiedebach, 2. Leon Andreasen, 28. Hiroshi Kiyotake (81, 6. Ceyhun Gülselam) – 9. Artur Sobiech (71, 26. Kenan Karaman), 11. Joselu.

HSV: 1. Jaroslav Drobný – 2. Dennis Diekmeier, 5. Johan Djourou, 3. Cléber, 22. Matthias Ostrzolek (60, 19. Petr Jiráček) – 37. Julian Green (46, 16. Artjoms Rudņevs), 18. Lewis Holtby, 21. Valon Behrami (78, 8. Tolgay Arslan), 27. Nicolai Müller, 17. Zoltán Stieber – 10. Pierre-Michel Lasogga.

żółte kartki: Andreasen, Bittencourt, Marcelo – Holtby, Diekmeier, Jiráček.
sędziował: Markus Schmidt.
widzów: 49.000.