Bundesliga. Borussia Dortmund – Hertha Berlin. Gdzie oglądać? Transmisja online na żywo i stream za darmo

borussia dortmund

Ververidis Vasilis / Shutterstock.com


W sobotnim starciu zmierzą się Borussia Dortmund i Hertha Berlin. Rywalizacja drużyn w 34. kolejce odbędzie się w Dortmundzie na Stadionie Signal Iduna Park i rozpocznie się o godz. 15:30. Transmisja live dostępna będzie w internecie, a także bezpłatnie na kanałach legalnych firm bukmacherskich.

Borussia Dortmund – Hertha Berlin (14.05.2022): Gdzie oglądać?

Dzisiejszy mecz Borussii Dortmund z Herthą Berlin będzie pokazywany wyłącznie w internecie. Platforma, która udostępni live stream po wykupieniu subskrypcji to Viaplay. Z kolei bezpłatna relację live oferują legalni bukmacherzy w serwisach STS TV, LVBET TV, Fortuna TV, Betclic TV oraz Superbet TV.

Transmisja u bukmacherów: STS TV, LVBET TV, Totalbet TVFortuna TV, Betclic TV, Superbet TV

Transmisja online: Viaplay

Borussia Dortmund – Hertha Berlin transmisja online i live stream za darmo

Aby oglądać darmowy stream online z meczu Borussia Dortmund – Hertha Berlin wystarczy skorzystać z oferty jednego z bukmacherów Fortuna, STS, LVBET, Betclic lub Superbet. Każda z wymienionych firm bukmacherskich oferuje dla swoich klientów dostęp do transmisji ze wszystkich spotkań niemieckiej Bundesligi. Transmisję ze spotkań ligi niemieckiej mogą oglądać wyłącznie zarejestrowani użytkownicy.

Po utworzeniu konta na wybranej platformie bukmacherskiej stream online z meczu można uruchomić na komputerze oraz urządzeniach mobilnych. Każdy z bukmacherów udostępnia serwis internetowy na komputery, a także aplikacje mobilne na smartfony i tablety.

» Oglądaj transmisje na żywo w STS

» Oglądaj transmisje na żywo w LVBET

» Oglądaj transmisje na żywo w Totalbet

» Oglądaj transmisje na żywo w Fortuna

» Oglądaj transmisje na żywo w Superbet

» Oglądaj transmisje na żywo w Betclic

Borussia Dortmund – Hertha Berlin transmisja na żywo w internecie

Użytkownicy, którzy chcą obejrzeć transmisję ze spotkania Borussia Dortmund – Hertha Berlin na platformie Viaplay mogą wykupić do niej dostęp za kwotę 34 zł. Aby skorzystać z oferty należy zarejestrować konto użytkownika na podanej poniżej stronie internetowej. Po opłaceniu abonamentu w serwisie Viaplay można oglądać transmisje sportowe, seriale i filmy.

» Oglądaj transmisję na żywo w VIAPLAY


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.