Bundesliga: Bayern nokautuje Schalke

Bayern Monachium

Zdj. Bayern Monachium

Bayern Monachium nie dał szans Schalke, wygrywając aż 6:0.

Od początku spotkania widać było, że “Bawarczycy” będą dominować w tym spotkaniu. Wynik w 21. minucie otworzył Thomas Müller. Zaledwie osiem minut później już było 2:0 za sprawą Joshuy Kimmicha.

Gospodarze nie zatrzymywali się. Dwa kolejne trafienia dorzucił Serge Gnabry. Natomiast w końcówce rywali dobili Mathys Tel i Noussair Mazraoui.

Cały mecz w barwach Schalke zagrał Marcin Kamiński.

Jeszcze w sobotę przyjdzie odpowiedź Borussii Dortmund, która przed 32. kolejką miała punkt straty do Bayern. BVB podejmie Borussię Mönchengladbach

Bayern Monachium – Schalke 04 6:0 (2:0)

Bramki: 21. T. Müller (L. Sané), 29. Kimmich (kar.), 50. Gnabry (Cancelo), 65. Gnabry, 80. Tel (Musiala), 90+2. Mazraoui (Mané)

Bayern Monachium: Sommer – Mazraoui, Pavard, de Ligt (84. Upamecano), Cancelo – Kimmich (70. Goretzka) – L. Sané, T. Müller, Musiala (84. Mané), Coman (64. Gravenberch) – Gnabry (70. Tel).

FC Schalke 04 Gelsenkirchen: Schwolow – Brunner (46. Yoshida), van den Berg, M. Kamiński, Uronen (85. Ouwejan) – Latza, Král – Karaman, Krauss (64. Drexler), Bülter (64. Skarke) – Frey (64. Polter).