Brzęczek: Postaramy się wykorzystać naszych skrzydłowych z Czechami

Jakub Kwiatkowski, Jerzy Brzęczek / fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

Reprezentacja Polski jutro o godzinie 18:00 zmierzy się z reprezentacją Czech w Gdańsku. Na przedmeczowej konferencji prasowej pojawili się Jerzy Brzęczek oraz Kamil Grosicki.

Jerzy Brzęczek: Każdy mecz dla nas jest bardzo ważny. Po dwóch spotkaniach, które zagraliśmy w Chorzowie sporo eksperymentowaliśmy. Na pewno postaramy się wykorzystać naszych skrzydłowych z Czechami.

Robert Lewandowski będzie dzisiaj normalnie trenował. Mam miłe wspomnienia ze stadionem z Gdańsku i mam nadzieję, że będę zadowolony po meczu. Dobrze pamiętam nasze starcia z Czechami i zdajemy sobie sprawę z ich jakości. Dużo czasu poświęciliśmy rywalom.

Kamil Grosicki: Przyjechałem w wyższej formie na zgrupowanie. Mecze w klubie a reprezentacji są na innym poziomie. Kuba Błaszczykowski jest doświadczony i dalej będzie dawał dużo naszej kadrze. Ja swojego miejsca za darmo nie dam, ale chciałbym, aby była wyższa rywalizacja o pozycję skrzydłowego. Chcemy wygrać jutrzejsze spotkanie, aby znowu pozytywnie mówiło się o reprezentacji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi