

Brzęczek: Izrael jest dobrze zorganizowany
Reprezentacja Polski pod wodzą Jerzego Brzęczka jeszcze nie zaznała porażki w eliminacjach do EURO 2020, a już dzisiaj czeka ich potyczka z reprezentacją Izraela w Warszawie na PGE Narodowym.
Po meczu z Macedonią Północną (1:0 da Polaków) wiele słów krytyki spłynęło w kierunku "Biało-Czerwonych". Kibice mają zastrzeżenia do stylu kadry, a w zasadzie jej brak. Największym zagrożeniem ze strony Izraela będzie Eran Zahavi, który przed trzema dniami skompletował hat-tricka Łotwie. - To nie ja będę starał się powstrzymać, ale moja drużyna. Zahavi to bardzo dobry i skuteczny strzelec, co pokazują jego statystyki w poprzednich meczach kwalifikacyjnych. Ma duży wpływ na cały zespół, który jest bardzo dobrze zorganizowany i kreuje wiele sytuacji. Atutem Zahaviego jest umiejętność zdobywania bramek zza linii pola karnego. Nasza obrona musi być czujna, żeby nie przedłużył swojej passy - powiedział Jerzy Brzęczek podczas konferencji prasowej.
Selekcjoner reprezentacji Polski chwali zawodników drużyny przeciwnej za wyszkolenie techniczne oraz świetne zorganizowanie. - Nasi rywale potwierdzili w minionych meczach, że są dobrze zorganizowani i wyszkoleni technicznie. To było widoczne w sposobie gry i stwarzaniu sytuacji podbramkowych. Mecz z Łotyszami na wyjeździe ułożył się im bardzo dobrze, bo szybko zdobyli bramkę po rzucie wolnym Zahaviego. Następne bramki zostały strzelone już w drugiej połowie. Zdajemy sobie sprawę, że ta drużyna gra bardzo dobrze w piłkę - dodał 48-latek.
źródło: Łączy Nas Piłka / własne
-
Kwadrans futboluMbappe z pięknym golem, a Musiala ze straszliwą kontuzją I KWADRANS FUTBOLU #167
Rafał Makowski / 6 lipca 2025, 15:24
-
EkstraklasaOficjalnie: Gumny wraca do Lecha Poznań
Kamil Gieroba / 2 lipca 2025, 8:38
-
Kwadrans futboluCzy Jerzy Brzęczek naprawdę może zostać selekcjonerem xD? I KWADRANS FUTBOLU #166
Rafał Makowski / 29 czerwca 2025, 15:28
-
EkstraklasaOficjalnie: Motor z nowym napastnikiem
Kamil Gieroba / 26 czerwca 2025, 11:09
-
EkstraklasaPech nowego piłkarza Górnika Zabrze. Kilka tygodni przerwy
Kamil Gieroba / 25 czerwca 2025, 20:02
-
Kwadrans futboluCezary Kulesza podejmuje kolejną świetną decyzje... I KWADRANS FUTBOLU #165
Rafał Makowski / 22 czerwca 2025, 14:02