Brescia chce rozwiązać kontrakt z Balotellim

Metro

Wiele wskazuje na to, że Mario Balotelii rozstanie się z beniaminkiem Serie A. Władze Brescii chcą natychmiastowego rozwiązania kontraktu z 29-letnim napastnikiem, z powodu jego niesubordynacji.

Mario Balotelli barwy Brescii, reprezentuje od sierpnia 2019 roku. W obecnej kampanii ligowej wystąpił łącznie w 19 spotkaniach, w których zdobył pięć bramek. Jego kontrakt obowiązuje do końca czerwca 2022 roku. Wiele wskazuje na to, iż 29-letni napastnik nie wypełni umowy z klubem.

Według informacji „La Gazetta dello Sport”, władze Brescii żądają natychmiastowego rozwiązania kontraktu z Balotellim. Swoją decyzję argumentują niesubordynacją zawodnika. Od dnia wznowienia treningów grupowych, napastnik był kilkukrotnie nieobecny. Piłkarz opuszczone sesje treningowe wyjaśniał złym stanem zdrowia, a mianowicie problemami żołądkowymi. W taką wersję wydarzeń nie wierzy prezes klubu, Massimo Cellino. Według włoskich mediów klub za pomocą drogi pocztowej wysłał list informujący zawodnika o przedterminowym rozwiązaniu kontraktu. Balotelli propozycję dotyczącą rozwiązania kontraktu za porozumieniem stron odrzucił. W związku z tym klub chce wypowiedzieć umowę jednostronnie.

Mario trenuje osobno, ponieważ jego koledzy z drużyny wykonali pracę, której on nie wykonał. Trening był opcjonalny, ok. Ale grupa wybrała tę drogę, a on inną. Nawet jeśli mówi, że czuje się dobrze, to nie jest na poziomie kolegów z drużyny – powiedział szkoleniowiec zespołu, Diego Lopez

Brescia po 26. kolejkach Serie A zajmuje ostatnie miejsce w tabeli z dorobkiem 16 punktów na kocie.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.