Bonus KSW 77 Superbet: Kurs 100 na zwycięzcę walki Khalidov – Pudzian

fot. Superbet

Przed nami być może największa batalia w historii polskiego MMA.

Kurs 100 na zwycięzcę walki Khalidov – Pudzian

Zarejestruj się w Superbet z kodem MMASTART (lub innym aktywnym kodem), wpłać depozyt o minimalnej wartości 50 zł i postaw swój pierwszy zakład singiel na zwycięzcę walki Khalidov – Pudzianowski, stawiając minimalnie 2 PLN. Jeśli trafisz, otrzymasz wygraną z kuponu oraz dodatkowy bonus w wysokości 200 PLN.

Dodatkowo każdy gracz, który zarejestruje konto z kodem MMASTART (lub innym aktywnym kodem i wpłaci pierwszy depozyt o minimalnej wartości 50 PLN, otrzyma ekskluzywny bonus o wartości 34 PLN.

Jak skorzystać z bonusu?

1. Zarejestruj konto na Superbet.pl

2. Bonus w tej promocji to 200 PLN za poprawny typ na zwycięzcę walki Khalidov – Pudzianowski) z uwzględnieniem, że minimalna stawka zakładu to 2 PLN, ale w przypadku wyższej stawki, stawka zaliczana do promocji wynosi 2 PLN.

3. Promocja obowiązuje w okresie od dnia 13.12.2022 roku do dnia 17.12.2022 roku.

4. Uczestnictwo w Promocji jest dobrowolne, a udział w niej biorą wyłącznie Gracze, którzy założyli konto w dniach objętych promocją oraz zawarli pierwszy kupon, na którym znajduje się typ z oferty na zwycięzcę walki Khalidov – Pudzianowski podczas gali KSW 77 (walka odbędzie się w dniu 17.12.2022) oraz uprzednio wyrazili zgody marketingowe. Każdy Gracz spełniający powyższe warunki może otrzymać jeden taki bonus. Bonus zostanie przelany na konto gracza do 72 godzin.

Szczegóły promocji i dokładne warunki dostępne są na stronie internetowej bukmachera.

Załóż konto i odbierz bonus w Superbet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.