Boniek stanął w obronie Sousy: Michniewicz nie wygrał eliminacji, to Portugalczyk zajął drugie miejsce

Sousa

twitter.com/LaczyNasPilka


Były prezes PZPN skomentował losowanie grup na mundialu w Katarze i poruszył kwestię Paulo Sousy, który w grudniu zeszłego roku zdezerterował z kadry.

– Paulo Sousa zawiódł nas, Polaków. A mnie oszukał dla pieniędzy. Ja mam swój charakter i pierwszy czuję się przez niego zdradzony. Ale Sousa to wcale nie jest, jak to się mówi, dzbanek i siwy bajerant – przyznał Zbigniew Boniek w programie “Meczyki Live”.

Trener z Portugalii porzucił nasza kadrę na rzecz brazylijskiego Flamengo Rio de Janeiro. Z Polską rozstał się w fatalnym stylu i w mediach społecznościowym nie pogratulował biało-czerwonym awansu na MŚ.

– Dość dobrze się na swoim fachu znał. Nauczył czegoś tę drużynę, graliśmy bardzo dobrze dwukrotnie z Anglią i z Hiszpanią na EURO – chwali wiceprezydent UEFA. – Michniewicz nie zdobył 20 punktów w eliminacjach, tylko Paulo Sousa – dodaje.

Polacy na rozpoczynającym się w listopadzie mundialu w Zatoce Perskiej rozpoczną od starcia z Meksykiem (22 listopada), następnie z Arabią Saudyjską (26 listopada), zaś na koniec zmagań grupowych będzie piłkarskie święto z Argentyną (30 listopada).

źródło: meczyki.pl /


Cezary Kulesza: Jestem zadowolony z losowania, trafiliśmy na ciekawe zespoły


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.