BILD: Kroos po EURO zakończy grę w reprezentacji!

Toni Kroos

Źródło: https://sport.tvp.pl/

Według informacji niemieckiego “Bilda”, Toni Kroos po mistrzostwach Europy zakończy przygodę z reprezentacją Niemiec.

Jak podają informacje, które ostatnio obiegły niemiecki futbol, 31-latek niezależnie od wyniku, w lato tego roku skończy swoją przygodę z kadrą naszych zachodnich sąsiadów. Od niemal 10 lat gracz Realu Madryt, a wcześniej niemieckich ekip – Bayernu i Bayeru, jest w środku pola kręgosłupem zespołu Joachima Löwa.

Powody, dla których Kroos podjął rzekomo tę decyzję wydają się być banalnie proste. Pomocnik chciałby się bowiem poświęcić w całości grze dla Realu Madryt, którego również jest filarem linii pomocy. Z zespołem z Estadio Santiago Bernabéu jest już od 2013 roku, a w tym czasie dwukrotnie odniósł triumf w La liga i trzy razy z rzędu, w latach 2016-2018, zdobywał trofeum ligi mistrzów, za każdym razem będąc kluczowym zawodnikiem “królewskich”. To jednak nie jedyne jego triumfy w Champions League, w 2013 roku na Wembley dokonał podobnej sztuki jeszcze jako gracz Bayernu.

Karierę reprezentacyjną Kroos również ma dosyć bogatą. Oprócz wygranego mundialu w 2014 roku, cztery lata wcześniej zdobył w RPA brązowy medal. Był wówczas najmłodszym zawodnikiem kadry Löwa. Na mistrzostwach Europy dwukrotnie kończył swoją przygodę na półfinale, w roku 2012 pogromcami Niemców zostali Włosi, a cztery lata później gospodarze turnieju – Francuzi. Dotychczas Niemiec rozegrał w narodowych barwach 101 spotkań, w których 17 krotnie zdobywał gola.


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl
Zakład bez ryzyka 500 zł i bonus od depozytu 50 zł na Superbet.pl
Freebet 50 zł, zakład bez ryzyka 600 zł i bonus od depozytu 1000 zł na Betfan.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *