

Benjamin Mendy zwolniony z aresztu, sędzia przychylił się do wniosku
Benjamin Mendy, którego oskarżono o gwałt i napaść na tle seksualnym został zwolniony z więzienia za kaucją.
Piłkarz Manchesteru City jest oskarżony o zaatakowanie pięciu kobiet między październikiem 2020 a sierpniem 2021 roku. Przetrzymywany był w areszcie od czasu jego aresztowania w sierpniu zeszłego roku po rozprawie w sądzie koronnym w Chester.
Reprezentant Francji usłyszał zarzuty o siedmiu gwałtach i jeden przypadek napaści na tle seksualnym. Miał stanąć przed sądem w tym miesiącu, ale rozprawę przesunięto na czerwiec.
Sędzia Patrick Thompson powiedział Benjaminowi Mendy'emu, iż musi mieszkać pod swoim adresem domowym, nie kontaktować się ze skarżącymi i oddać paszport. Tym samym został zwolniony za kaucją do 24 stycznia na kolejne przesłuchanie przedprocesowe.
Po raz pierwszy był aresztowany i oskarżony o popełnienie przestępstwa 26 sierpnia i od tego czasu trzykrotnie odmówiono mu zwolnienia za kaucją. Na rozprawie dołączył współoskarżony Louis Saha Matturie, któremu postawiono sześć zarzutów gwałtu.
Accusé de sept viols et d'une agression sexuelle, Benjamin Mendy libéré sous contrôle judiciaire https://t.co/A4WwlMSieW pic.twitter.com/0qxyKRWZ0s
— Paris Match (@ParisMatch) January 7, 2022
Były szkoleniowiec Realu Madryt chce przejąć biało-czerwonych
-
EkstraklasaLegia Warszawa pożegna utalentowanego pomocnika? Spore zainteresowanie
Kamil Gieroba / 8 czerwca 2025, 14:57
-
La LigaOficjalnie: Jóźwiak opuszcza Granadę
Kamil Gieroba / 7 czerwca 2025, 16:05
-
Kwadrans futboluReprezentacja Polski wraca a my znowu musimy to oglądać... I KWADRANS FUTBOLU #163
Rafał Makowski / 7 czerwca 2025, 14:39
-
MŚ 2026Mistrzostwa Świata 2026: Awans totalnych debiutantów
Kamil Gieroba / 6 czerwca 2025, 10:59
-
PolecaneFeio szuka pracy. Wróci do ojczyzny?
Kamil Gieroba / 5 czerwca 2025, 13:39
-
Plotki transferoweManchester City rusza z transferami. Będzie nowy pomocnik
Kamil Gieroba / 4 czerwca 2025, 11:59