Ben Lederman: Przed konferencją prasową Fernando Santosa o niczym nie wiedziałem

Ben Lederman

Shutterstock/Mikołaj Barbanell

Debiutant Ben Lederman pojawił się na pierwszej konferencji prasowej przed meczem z Czechami w ramach eliminacji Euro 2024. Zawodnik Rakowa Częstochowy nie ukrywał swojego zaskoczenia powołaniem.

Pierwsza konferencja prasowa trwała zaledwie 10 minut. Tradycyjnie na pierwszym spotkaniu z dziennikarzami pojawiał się kapitan, Robert Lewandowski, ale tym razem tradycja została przerwana przez udział napastnika w niedzielnym starciu z Realem Madryt. W jego miejsce do obowiązków medialnych został oddelegowany debiutant – Ben Lederman.

Wczoraj był mecz. Robert jeszcze jest w samolocie, więc nie było szans, żeby dzisiaj wziął udział w konferencji prasowej – wyjaśnił krótko rzecznik prasowy i team menadżer kadry, Jakub Kwiatkowski.

22-letni zawodnik Rakowa Częstochowy zdradził, że nie spodziewał się powołania:

To było dla mnie bardzo pozytywne zaskoczenie. Przed konferencją prasową Fernando Santosa o niczym nie wiedziałem. To dla mnie duża rzecz, że znalazłem się na liście powołanych. Przyjechałem tutaj, żeby pokazać się z jak najlepszej strony. Chcę na maksa wykorzystać tę szansę. Jestem dumny z tego, że tutaj jestem.

Na pytanie, jaka jest jego największa piłkarska zaleta, odpowiedział: – Moją największą zaletą jest wizja gry i próba zawsze gry do przodu. 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.