Oficjalnie: PZPN przedłużył umowę z największą firmą bukmacherską w Polsce

PZPN

Zdjęcie: PZPN

Polski Związak Piłki Nożnej ogłosił, że STS pozostanie oficjalnym sponsorem reprezentacji Polski do 31 lipca 2026 roku.

STS jest lider branży bukmacherskiej. Od 2014 roku pełni rolę oficjalnego sponsora piłkarskiej Reprezentacji Polski. Sponsoring STS obejmuje męską kadrę seniorów, kadrę kobiecą oraz kadry młodzieżowe U-21 i U-20.

Przedłużamy kluczowy kontrakt, przez kolejne lata pozostajemy oficjalnym sponsorem Reprezentacji Polski w piłce nożnej. To dla nas ważne z punktu widzenia zaangażowania STS w rozwój rodzimego sportu oraz wspierania całej społeczności kibiców kadry narodowej. Zależy nam, by kontynuować tę wieloletnią współpracę. Jesteśmy firmą, dla której sport jest wpisany w DNA, przeżywamy go, czujemy się jego częścią, dzięki niemu funkcjonujemy. W związku z tym nie zwalniamy tempa i jako lider wyznaczamy trendy w swojej branży. Pozostajemy również największym prywatnym podmiotem wspierającym polski sport – powiedział prezes STS, Mateusz Juroszek.

  – Bardzo się cieszymy, że trwająca już niemal dziewięć lat współpraca została przedłużona. Świadczy to o zaufaniu, jakim partnerzy i sponsorzy darzą Polski Związek Piłki Nożnej. My również jesteśmy zadowoleni, że możemy rozwijać piłkę nożną z tak solidnym i zaufanym partnerem u boku. Przedłużenie umowy cieszy tym bardziej, że w jej ramach wsparcie od firmy STS, będącej liderem na polskim rynku w swojej branży, otrzymają także kadry młodzieżowe oraz reprezentacja Polski kobiet. Liczymy, że kolejne lata będą równie owocne jak te, które już za nami. Razem możemy więcej! – przyznał Sekretarz Generalny PZPN, Łukasz Wachowski.

 

Źródło: laczynaspilka.pl


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.