Będzie wielki powrót Jose Mourinho do Premier League? Portugalczyk chętny na trzecie podejście

jose-mourinho

express.co.uk

„Daily Mail” przekazał, że Jose Mourinho jest chętny na powrót do Anglii w przyszłym sezonie. Portal zaznacza, że Portugalczyk jest sfrustrowany brakiem aktywnego działania na rynku transferowym przez działaczy AS Romy.

Jose Mourinho zdecydowanie najlepsze lata swojej kariery trenerskiej przeżywał w klubie ze Stamford Bridge. Jego zatrudnienie było początkiem dominacji Chelsea w angielskiej piłce, a on sam jest uważany za najwybitniejszego szkoleniowca zespołu w erze Romana Abramowicza.

Portugalczyk podczas swojej kariery dwukrotnie pracował w Chelsea i niewykluczone, że w przyszłości będzie starał się o trzecie podejście w klubie. Podczas pracy w Londynie zdobył trzy tytuły mistrza kraju, Puchar Anglii, trzy Puchary Ligi Angielskiej, Tarczę Wspólnoty oraz Super Puchar UEFA.

Według informacji Matta Hughesa z „Daily Mail”, charyzmatyczny trener jest chętny na trzecie podejście z Chelsea. Mourinho ma być sfrustrowany brakiem wsparcia finansowego ze strony włodarzy AS Roma. Najbliższa rodzina „The Special One”, żona wraz z dziećmi nadal mieszkają w Londynie, więc powrót do Anglii byłby czymś naturalnym.

Zatrudnienie Jose Mourinho stoi pod wielkim znakiem zapytania i wydaje się być mało prawdopodobne. Niedawno Grahama Pottera został ogłoszony nowym szkoleniowcem i związał się on długoterminową umową z „The Blues”. Pomimo słabych wyników i niestabilnej formy, nadal posiada zaufanie Todda Boehly’ego.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.

x