

Będzie nam ich bardzo brakować
Rok 2014 było rokiem radości i smutków. Na pewno do tej drugiej grupy możemy dołączyć piłkarzy którzy w tym roku zakończyli piłkarskie kariery.
Mieliśmy ich wielu,ale my zaprezentujemy państwu tych którzy najbardziej na to zasłużyli swoją grą na boisku a także po za nim.
Erik Abidal-Francuz to prawdziwy wojownik. Swój najważniejszy mecz w życiu rozegrał w 2012 roku. Piłkarz miał raka wątroby i dzięki przeszczepowi udało mu się pokonać nowotwór.
Carles Puyol-Ikona Barcelony i reprezentacji Hiszpanii. Z zespołem La Roja zdobył mistrzostwo świata i mistrzostwo Europy. W barwach Dumy Katalonii rozegrał 392 mecze, w których strzelił 12 goli.
Javier Zanetti-Spędził w Interze Mediolan 19 długich lat. Podczas swojej kariery pięciokrotnie zostawał mistrzem Włoch, a czterokrotnie mógł cieszyć się ze zdobycia pucharu tego kraju. W reprezentacji Argentyny rozegrał 145 meczów, w których zdobył pięć bramek.
Ryan Giggs-Człowiek legenda. Przez lata reprezentował barwy Manchesteru United i do dziś pracuje w klubie. W 672 występach w koszulce z diabłem na piersi zdobył 114 bramek.
-
AktualnościArsenal mistrzem Premier League po 22 latach – Manchester City zremisował 1:1 z BournemouthNowacki / 20 maja 2026, 14:34
-


AktualnościFabio Pizacane otrzymał Złotą uzdę 2026 po uratowaniu Cagliari w Serie ANowacki / 20 maja 2026, 14:13
-


AktualnościArsenal mistrzem Anglii 2025/26 – tytuł przypieczętowany po remisie Manchesteru City z BournemouthNowacki / 20 maja 2026, 13:46
-


AktualnościDe Zerbi: niedzielny mecz z Evertonem jak finał – Tottenham walczy o utrzymanieNowacki / 20 maja 2026, 13:21
-

AktualnościPep Guardiola ogłosił odejście z Manchesteru City po sezonie, Enzo Maresca ma podpisać trzyletni kontraktNowacki / 19 maja 2026, 14:09
-

AktualnościMarsylia może zapłacić Arsenalowi za ograniczony czas gry Ethana NwaneriegoNowacki / 19 maja 2026, 13:38
































