Rivaldo jest przekonany o przyszłości Leo Messiego

sportsfinding.com

Była gwiazda FC Barcelony, Rivaldo wypowiedział się na temat plotek o Leo Messim. – Nie sądzę, żeby Argentyńczyk miał powód, by wyprowadzać się z Hiszpanii – uważa legendarny napastnik.

Słowa prezydent Interu Mediolan, Massimo Morattiego odbiły się głośnym echem na świecie. Włoch powiedział, że widziałby Leo Messiego w swoim klubie, by zwiększyć rywalizację na włoskich boiskach. – Zawsze twierdziłem, tak teraz podtrzymuję zdanie, iż znakomity Argentyńczyk nigdy nie opuści Barcelony na rzecz innej europejskiej drużyny – mówi Rivaldo, cytowany przez zakłady bukmacherskie “Betfair”.

W kontrakcie Leo Messiego widnieje zapis, który umożliwia odejście z klubu za darmo. Rivaldo twierdzi, że Messi przeprowadziłby się na inny kontynent. – Nie sądzę, żeby miał powód do opuszczenia Hiszpanii, ale jeśli pewnego dnia pożegna się z Barceloną, to może podpisać kontrakt z chińskim klubem lub udać się do MLS – przyznaje. Sam reprezentant Argentyny odniósł się do pojawiających w ostatnim czasie plotek. Oprócz ewentualnego transferu do Włoch, w mediach pojawiły się informacje o wpłaceniu kaucji, aby uwolnić Ronaldinho z paragwajskiego więzienia. – To fałszywe wiadomości i to samo dotyczy doniesień medialnych o Newellu. Obie są fałszywe. Na szczęście nikt im nie wierzy – napisał Leo Messi.

 


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl
Zakład bez ryzyka 500 zł i bonus od depozytu 50 zł na Superbet.pl
Freebet 50 zł, zakład bez ryzyka 600 zł i bonus od depozytu 1000 zł na Betfan.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *