

Barcelona wysłucha ofert za Coutinho
Cierpliwość Barcelony do Philippe Coutinho, który w środowym El Clasico zanotował kolejny rozczarowujący występ, zaczyna się kończyć.
Kontuzja Ousmane'a Dembele miała być okazją dla Brazylijczyka na regularne występy i powrót do formy prezentowanej tuż po przybyciu na Camp Nou. Tak się jednak nie stało. Coutinho nie stanowił żadnego zagrożenia pod bramką rywala, do tego przyczynił się do utraty gola przez Barcelonę w ostatnim ligowym meczu z Valencią.
W klubie panuje spokój odnośnie sytuacji 26-latka. Może on liczyć na wsparcie trenera i kolegów, co udowodnił chociażby Messi, gdy oddał Coutinho rzut karny w starciu z Sevillą w ramach Pucharu Króla.
Nie zmienia to faktu, że jeśli wpłynęłaby korzystna oferta za byłego zawodnika Liverpoolu, Barca byłaby skłonna ją rozważyć. Do klubu latem przybędzie Frenkie de Jong, coraz lepiej prezentuje się Carles Aleñá, a na skrzydle na stałe zadomowił się Dembele. W obecnej formie Coutinho nie miałby szans na regularną grę i mógłby rozważyć kontynuowanie kariery gdzie indziej.
Prasa donosi, iż największe zainteresowanie "siódemką" Barcelony wyraża Chelsea, która upatruje w nim idealnego następcę Edena Hazarda, jeśli ten zdecyduje się na przenosiny do Realu Madryt.
źródło: marca.com
-
AktualnościPortugalia - USA 2:0: Trincão i João Félix, Bruno Fernandes przyczynił się dwiema asystami w AtlancieNowacki / 1 kwietnia 2026, 15:58
-


AktualnościArgentyna rozgromiła Zambię 5:0 w meczu towarzyskim przed mundialemNowacki / 1 kwietnia 2026, 15:22
-


AktualnościBrazylia pokonała Chorwację 3:1 w Orlando - debiutancki gol Igora Thiago i trafienie MartinellegoNowacki / 1 kwietnia 2026, 14:54
-


AktualnościMalo Gusto broni trenera Chelsea Liama Roseniora po serii słabszych wynikówNowacki / 30 marca 2026, 16:23
-

AktualnościInter zainteresowany Andrijem Łuninem jako możliwym zastępstwem dla Yanna SommeraNowacki / 30 marca 2026, 15:56
-

AktualnościEnzo Fernández: deklaracja o Madrycie podgrzewa spekulacje o transferze do RealuNowacki / 30 marca 2026, 15:16

































