Inter szykuje “plan B” na wypadek odejścia Icardiego?

bolasport.com

Dyrektor sportowy Interu Mediolan Beppe Marotta zadecydował o opóźnieniu rozmów na temat nowego kontraktu Mauro Icardiego. Powodem takiego postępowania jest znalezienie przez włoski klub interesującej alternatywy dla Argentyńczyka.

Negocjacje odnośnie przedłużenia umowy przez byłego adepta akademii Barcelony wywołały napięcie pomiędzy klubem a agentem piłkarza – jego żoną Wandą Narą.

Gdy wydawało się, że obie strony osiągnęły punkt przełomowy w sprawie, nagle podjęto decyzję o odłożeniu jej w czasie.

– Mój telefon jest zawsze włączony i odpowiadam każdemu. Stawiają mnie w złym świetle, ale to nieprawda. Icardi ma pełną dyspozycyjność, jeśli chodzi o kontynuowanie kariery w Interze. Według mnie na 100% przedłuży kontrakt, ale nie jestem w stanie przepowiedzieć przyszłości – wyjawiła na łamach gazety AS żona snajpera.

Teraz wydaje się, że to Inter wiedzie prym w prowadzeniu negocjacji. Mówi się, iż klub chce zamknąć operację nie później niż w przeciągu najbliższych dwóch miesięcy.

Co ciekawe, Nerazzurri znaleźli alternatywę na wypadek odejścia Mauro Icardiego. Zastąpić miałby go napastnik Juventusu, Paulo Dybala, który obecnie nie przeżywa najlepszego okresu w ekipie mistrza Włoch.

Argentyńczyk może ulec potencjalnym namowom Marotty, ponieważ obaj panowie utrzymują świetne relacje.

Sytuację obu zawodników monitoruje także Real Madryt, który upatruje w nich wzmocnienie nie najlepiej funkcjonującej linii ataku.

źródło: as.com

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi