Barcelona ma gotową listę życzeń transferowych. W styczniu rozmowy z Raiolą
FC Barcelona szykuje się do wzmocnień kadry. Z informacji Gerarda Romero wynika, że Katalończycy za priorytet wyznaczyli ściągnięcie trzech zawodników.
Coraz więcej wskazuje na to, że latem Camp Nou opuści Ousmane Dembele, który nie przedłuży kontraktu. A przy odrobinie szczęścia być może uda się go sprzedać już latem. To mocno uszczupli budżet płacowy "Blaugrany". Ponadto z klubu odejść mają Philippe Coutinho i Samuel Umtiti.
To zwolni środki na wzmocnienia kadry. Od kilku miesięcy Barcelona jest łączona z Erlingiem Haalandem. Borussia Dortmund uwzględniła w jego kontrakcie klauzulę odstępnego o wartości 75 milionów euro. Do tej pory transfer wydawał się raczej niemożliwy ze względu na problemy finansowe Hiszpanów. Ostatnio jednak ściągnęli Ferrana Torresa z Manchesteru City za 55 mln euro, co pokazuje iż w razie co Joan Laporta jest w stanie wyłożyć więcej gotówki.
Jednym z celów będzie także odświeżenie linii defensywnej. Na środek obrony miałby przyjść Matthijs de Ligt z Juventusu. On także ma w umowie klauzulę odstępnego i co warte podkreślenia - o podobnej wartości co Haaland. Najłatwiej wygląda sytuacja z Noussairem Mazraouim. W jego przypadku latem wygasa umowa z Ajaxem i jest chętny, by przybyć na Camp Nou.
-

AktualnościWyjściowe składy na mecz Napoli - US Cremonese. Kto zagra od pierwszej minuty? (24.04.2026)Nowacki / 24 kwietnia 2026, 20:06
-


AktualnościOficjalnie: wyjściowe składy Betis - Real Madryt (24.04.2026)Nowacki / 24 kwietnia 2026, 20:06
-


AktualnościWyjściowe jedenastki na mecz Sunderland - Nottingham (24.04.2026)Nowacki / 24 kwietnia 2026, 20:05
-


AktualnościBrest - RC Lens podstawowe jedenastki. Sprawdź ogłoszone składy (24.04.2026)Nowacki / 24 kwietnia 2026, 19:54
-

AktualnościWyjściowe jedenastki na spotkanie Zagłębie Lubin - Bruk-Bet Termalica Nieciecza. Kto zagra od pierwszej minuty? (24.04.2026)Nowacki / 24 kwietnia 2026, 17:18
-

AktualnościPep Guardiola rozważany na selekcjonera Włoch – włoska federacja myśli o wielkiej zmianieNowacki / 24 kwietnia 2026, 13:41































