Atletico Madryt nie dało szans Austrii Wiedeń i pewnie hiszpański zespół zdobył komplet punktów w 3. kolejce fazy grupowej Ligi Mistrzów wygrywając 0:3 (0:2). Bramki dla gości zdobywali Raul Garcia oraz dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Diego Costa!

Atletico pewnie prowadzi w grupie G z kompletem punktów na swoim koncie. Drugi jest Zenit Sankt Petersburg, który pokonał na wyjeździe FC Porto 1:0. Porto z jednym zwycięstwem zajmują trzecią lokatę.

W dzisiejszym spotkaniu w Wiedniu gospodarze nie mieli zbyt wiele do powiedzenia. Szybko zdobyta bramka przez podopiecznych Diego Simeone’a tylko napędziła grę madryckiego zespoły, a już po 20. minutach gry ich przewaga wzrosła do dwóch bramek za sprawą Diego Costy. Ten 10. minut po rozpoczęciu drugiej części gry ustalił wynik spotkania na 0:3 wpisując się po raz drugi na listę strzelców.

Austria Wiedeń 0:3 (0:2) Atletico Madryt

Bramka 0:1 8′ Garcia
Bramka 0:2 20′ Costa
Bramka 0:3 54′ Costa