Atalanta zainteresowana reprezentantem Polski


Matty Cash znalazł się w orbicie zainteresowań Atalanty Bergamo. Wcześniej wiele źródeł łączyło polskiego obrońcę z Atletico Madryt.

Polski obrońca w tym sezonie Premier League jest jedną z najjaśniejszych postaci Aston Villi. Nic więc dziwnego, że coraz więcej klubów chciałoby ściągnąć piłkarza do siebie. Wcześniej dużo mówiło się o Atletico Madryt, a teraz do gry wchodzi Atalanta Bergamo.

Cash wpadł w oko Gian Piero Gaspariniemu, który myśli już o przyszłym sezonie i wzmocnieniu kadry. “La Dea” prawdopodobnie zagra w europejskich pucharach, więc potrzebny jej szeroki skład.

Problemem dla klubu z Bergamo jest zbyt duża konkurencja w walce o zawodnika, a także wysoka cena wywoławcza ustalona przez Aston Villę, która wynosi aż 40 milionów euro.

Większościowy udziałowiec klubu, Steve Pagliuca wkrótce spotka się z Lee Congertonem, który od niedawna jest skautem Atalanty i oboje będą analizować postępy zespołu. Wtedy zapadnie też prawdopodobnie decyzja co do reprezentanta Polski. Lista kontaktów Congertona w Premier League jest dość mocna, co może pomóc w transferze Casha.

24-latek w tym sezonie Premier League zaliczył trzy gole i trzy asysty.

źródło: La Gazzetta dello Sport


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.