AS: Ronaldo dogadany z Manchesterem City
Zdaniem hiszpańskiego dziennika "AS" Cristiano Ronaldo osiągnął porozumienie z Manchesterem City w sprawie indywidualnych warunków kontraktu.
Do realizacji transferu potrzeba jeszcze rzecz jasna zgody ze strony obecnego pracodawcy Ronaldo, Juventusu. Mówi się, że klub ze stolicy Piemontu oczekuje za legendarnego Portugalczyka kwoty rzędu 30 milionów euro. Manchester nie jest skłonny do zapłaty takich pieniędzy.
Kontrakt Ronaldo obowiązuje jeszcze jedynie przez rok i już w styczniu będzie on mógł podpisać umowę z nowym zespołem bez żadnej kwoty odstępnego. "Obywatele" nie chcą przepłacać, bowiem pokrycie zarobków gwiazdora oraz wszelkich premii będzie wystarczająco wielkim wydatkiem dla budżetu tegorocznego finalisty Ligi Mistrzów.
W grę ponoć wchodzi wymiana. Media informują, że Ronaldo może trafić do City, a w przeciwnym kierunku powędruje Bernardo Silva albo Gabriel Jesus. Takie rozwiązanie wydaje się jednak mało prawdopodobne.
Chęć opuszczenia Turynu przez 36-latka może mieć kluczowe znaczenie. Agent piłkarza Jorge Mendes usilnie pracuje nad całą operacją i w przeciągu najbliższych dni powinniśmy wiedzieć już wszystko na temat transferu Ronaldo.
Źródło: AS
-

AktualnościOficjalnie: wyjściowe jedenastki na mecz Atlético - Arsenal (29.04.2026)Nowacki / 29 kwietnia 2026, 20:00
-


AktualnościIturralde: rzut karny dla Bayernu przeciwko PSG był błędem. Kontrowersje po meczu 5:4 w ParyżuNowacki / 29 kwietnia 2026, 13:28
-


AktualnościErling Haaland oglądał mecz Paris Saint-Germain – Bayern Monachium 5:4 i opublikował storę: „To jest futbol”Nowacki / 29 kwietnia 2026, 12:54
-


AktualnościFIFA zwiększa pulę nagród MŚ 2026 do 871 mln USD – więcej pieniędzy na przygotowania i za awansNowacki / 29 kwietnia 2026, 12:24
-

AktualnościHarry Maguire: Michael Carrick odpowiada za przełom, Manchester United pewny miejsca w Lidze MistrzówNowacki / 28 kwietnia 2026, 13:11
-

AktualnościVan Dijk: Mohamed Salah może nie zagrać już więcej dla Liverpoolu, ale otrzyma stosowne pożegnanieNowacki / 28 kwietnia 2026, 12:33
































