Artur Sobiech za pozostawieniem samego Roberta Lewandowskiego w ataku

Sporx.com

– Powinniśmy trzymać się systemu, w którym to Robert jest jedynym napastnikiem – twierdzi Artur Sobiech w wywiadzie udzielonym Sebastianowi Staszewskiemu z serwisu “sport.interia.pl”.

Jerzy Brzęczek w najważniejszych meczach reprezentacji Polski stawia na osamotnionego w linii ataku Roberta Lewandowskiego. Jeszcze za kadencji Adama Nawałki partnerem napastnika Bayernu był Arkadiusz Milik. Ich współpraca była wręcz wspaniała. Z racji, iż 28-latek znalazł się poza kadrą SSC Napoli nie może liczyć na szczególne względy w kadrze.

– Uważam, że miejsce w ataku jest zarezerwowane dla Roberta. To czołowa postać kadry, najlepszy polski piłkarz. Powinniśmy trzymać się systemu, w którym Lewandowski jest jedynym napastnikiem – uważa Sobiech, którego licznik w reprezentacji zatrzymał się na trzynastu spotkaniach i dwóch golach.
Zainteresowanie Arkadiuszem Milikiem wykazuje wiele klubów, w tym Inter Mediolan. W zimie musi zmienić otoczenie, by liczyć się w wyjeździe na EURO. – Arek rozegrał w karierze wiele spotkań, nie zapomniał jak się gra w piłkę. Na pewno jest łatwiej, gdy występuje się regularnie, ale jeśli w kolejnych miesiącach będzie regularnie trenował to też da radę – dodał piłkarz tureckiego Karagumruk.
źródło: sport.interia.pl / własne

Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *