

Arsene Wenger: Zrobiłem z siebie więźnia
Mimo niepowodzeń w ostatnich sezonach, Arsene Wenger na pewno będzie kojarzony jako ikona Arsenalu.
Francuski szkoleniowiec spędził w Londynie ponad dwadzieścia lat. W rozmowie dla RTL jednak po raz pierwszy, poważnie samokrytycznie ocenił karierę na Emirates.
Przez te 22 lata stałem się więźniem własnych wyzwań. Zdałem sobie sprawę, że przez to ile poświęciłem, zraniłem wiele osób wokół mnie. Zaniedbałem swoją rodzinę i bliskich. Z czasem człowiek staje się coraz bardziej samolubny, momentami wręcz opętany w realizacji własnych celów. Wtedy ignoruje się wiele rzeczy. - przyznał Wenger.
68-latek prawdopodobnie zrobi sobie krótką przerwę, ale nie zamierza kończyć kariery trenerskiej. Rozważa nawet wypróbowanie sił w innej lidze, niż angielska.
-
AktualnościJordania - Argentyna oceny zawodników po spotkaniu (28.06.2026)Nowacki / 28 czerwca 2026, 6:57
-


AktualnościAlgieria - Austria oceny piłkarzy po meczu (28.06.2026)Nowacki / 28 czerwca 2026, 6:54
-


AktualnościStatystyki z meczu Jordania - Argentyna. Pełna analiza spotkania (28.06.2026)Nowacki / 28 czerwca 2026, 6:52
-


AktualnościAlgieria - Austria pomeczowa analiza. Statystyki i szczegóły gry (28.06.2026)Nowacki / 28 czerwca 2026, 6:49
-

AktualnościKolumbia - Portugalia oceny zawodników po meczu (28.06.2026)Nowacki / 28 czerwca 2026, 4:32
-

AktualnościDR Konga - Uzbekistan oceny piłkarzy po spotkaniu (28.06.2026)Nowacki / 28 czerwca 2026, 4:30





































