Arkadiusz Milik pójdzie śladami Krzysztofa Piątka?!

Milik

Arkadiusz Milik / fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

„La Gazzetta dello Sport” informuje, że zainteresowanie sprowadzeniem Arkadiuszem Milikiem wykazuje AC Milan. 

Arkadiusz Milik ma za sobą słodko gorzki sezon. Nieudane przenosiny do Juventusu Turyn zaowocowały połową przesiedzianego na trybunach sezonu w Napoli. Na szczęście dla naszego napastnika udało mu się wyrwać z objęć De Laurentisa i znaleźć miejsce w Olympique’u Marsylia.

Powrót do regularnej gry i zdobywania goli nie trwał długo. W zaledwie 16. spotkaniach zdobył aż 10. goli. Niewielu spodziewało się tak dobrego wyniku, po bardzo długiej przerwie od obciążeń meczowych. Taki dorobek strzelecki zaczął od pewnego momentu przyciągać potencjalnych owych nabywców Milika.

Według dziennika „La Gazzetta dello Sport”, najpoważniejsze zainteresowanie Polakiem wykazuje AC Milan. Nie jest on jedyną ofensywną alternatywą. Na celowniku „Rossonerich” znajdują się także Dušan Vlahović, Gianluca Scamacca i Giacomo Raspadori. Wszyscy wymienieni piłkarze dysponują nieprzeciętnymi umiejętnościami. Jednak zgodnie z prawą trzeba przyznać, że największym talentem jest zdecydowanie Vlahović. Serb ma za sobą fantastyczny sezon w barwach ACF Fiorentiny.

Zobaczymy co przyniesie przyszłość i czy Arkadiusz Milik wybierze opcję przejścia do Milanu, a tym samym pójścia drogą Krzysztofa Piątka.


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *