

Arjen Robben nie przyznałby Złotej Piłki Lewandowskiemu? „Zawsze byłem fanem Leo Messiego”
Arjen Robben skomentował przebieg tegorocznej gali Złotej Piłki. Były klubowy kolega Roberta Lewandowskiego pochwalił obu głównym kandydatów do nagrody.
Zdaniem holendra, wygranie samej nagrody nie jest najistotniejsze. Zdecydowanie bardziej liczy się uznanie fanów.
- Tak naprawdę już sama nominacja to bardzo duża rzecz i wielki komplement. Miło jest, kiedy wygrywasz i wtedy toczy się wiele dyskusji o to, kto zasłużył, a kto nie. Moim zdaniem nie jest to jednak w futbolu najważniejsze. Zdecydowanie bardziej liczy się uznanie fanów – skomentował.
Skrzydłowy nie wskazał jednoznacznie, że zgadza się z przyznaniem statuetki dla Leo Messiego. Z jego wypowiedzi można jednak wywnioskować, że Argentyńczyk zasłużył na to wyróżnienie.
- Robert Lewandowski strzelił w tym roku naprawdę bardzo dużo bramek, ale ja zawsze byłem fanem Leo Messiego – podsumował.
-
AktualnościMalo Gusto broni trenera Chelsea Liama Roseniora po serii słabszych wynikówNowacki / 30 marca 2026, 16:23
-


AktualnościInter zainteresowany Andrijem Łuninem jako możliwym zastępstwem dla Yanna SommeraNowacki / 30 marca 2026, 15:56
-


AktualnościEnzo Fernández: deklaracja o Madrycie podgrzewa spekulacje o transferze do RealuNowacki / 30 marca 2026, 15:16
-


AktualnościMarquinhos: kapitan PSG chce wrócić do Corinthians po wygaśnięciu kontraktuNowacki / 27 marca 2026, 16:04
-

AktualnościJürgen Klopp: Mohamed Salah to jeden z największych piłkarzy w historiiNowacki / 27 marca 2026, 15:33
-

AktualnościJoan García odrzucony z kadry Hiszpanii przed meczem z SerbiąNowacki / 27 marca 2026, 14:58

































