Andres Iniesta: Walczyłem z depresją

si.com

Andres Iniesta niedawno podpisał kontrakt z japońskim Vissel Kobe. W życiu doświadczonego pomocnika ostatnio dużo się zmieniło, ale w jednym z ostatnich wywiadów odniósł się do trudnych momentów z przeszłości.

Legenda Barcelony przyznała wprost, że jeszcze kilka lat temu walczyła z depresją.

Wiedziałem, że muszę coś zmienić. Rozmawiałem wtedy dużo z moją dziewczyną, aktualnie żoną. Czułem się kompletnie pusty w środku. Poszliśmy do specjalistów. Wsparcie mojego otoczenia spowodowało, że wyszedłem z problemów i stałem się zdecydowanie mocniejszy. – powiedział Iniesta w wywiadzie dla „Cuatro”.

Postąpiłem uczciwie odchodząc z Barcelony. Wiedziałem, że nie jestem w stanie już tyle im dać, czego wymagają. Postanowiłem kontynuować karierę, ale na innych warunkach. Rola trenera? Przyznam, że dopiero niedawno wpadł mi do głowy taki pomysł. Może będę miał taką możliwość. – dodał 34-latek.


Sprawdź również inne informacje o Mistrzostwach Świata 2022, wśród których dostępne są m.in. aktualności MŚ 2022, informacje o tym gdzie oglądać poszczególne mecze, które prezentujemy w dziale transmisje MŚ 2022, a także typy na MŚ 2022 i szczegóły o obstawianiu MŚ 2022.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.