Andrea Belotti: Byliśmy lepsi od Polski pod każdym względem

football-italia.net

Włosi zwyciężyli z Polską (2:0) w meczu grupowym Ligi Narodów. Do meczu odniósł się napastnik reprezentacji Włoch, Andre Belotti. 26-latek jest dumny z postawy jego reprezentacji i uważa, że Polska nie mogła rywalizować z nimi pod żadnym względem.

Warto zaznaczyć, że podopieczni Roberto Manciniego podchodzili do tego spotkania bardzo osłabieni. Mimo osłabionej kadry oraz nieobecności Manciniego na ławce trenerskiej nie mieli oni żadnego problemu z pokonaniem reprezentacji Polski. Przybliżyli się, tym samym do awansu do turnieju finałowego Ligi Narodów.

Z każdym dniem zgrupowanie opuszczało coraz więcej zawodników, ale powiedzieliśmy sobie, że właśnie przez te przeszkody musimy być jeszcze bardziej zjednoczeni – powiedział Belotti.

To był nasz wspaniały występ. Udowodniliśmy, że byliśmy lepsi od Polski pod każdym względem – dodał.

Jesteśmy jak rodzina, więc powrót tutaj jest jak uściskanie syna przez ojca. Tak się czujemy, gdy przebywamy na zgrupowaniu. Wystarczy spojrzeć nam w oczy, by wiedzieć, co robimy. Dedykujemy to zwycięstwo naszemu trenerowi, ale także wszystkim przebywającym w tym momencie w samoizolacji. Rozmawialiśmy z nimi przed spotkaniem, wiemy, że bardzo żałują, że nie mogli wziąć w nim udziału, więc to zwycięstwo jest im dedykowane – zakończył.


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *