Ancelotti broni Ramosa: “To najbardziej kompletny obrońca”

Słaba postawa w ostatnich czasie lidera Realu Madryt i reprezentacji Hiszpanii Sergio Ramosa sprawiła, że spadła na niego fala krytyki ze strony hiszpańskich mediów. Były trener “Królewskich”, a obecnie Bayernu Monachium Carlo Ancelotti wziął jednak w obronę swojego byłego podopiecznego.

Włoski menedżer miał okazję przez dwa lata współpracować z madrycką “4”. Podczas swojej przygody z Realem Ancelotti zdobył m.in. długo wyczekiwaną La Decimę. Doświadczony trener nie ma wątpliwości co do jakości Ramosa.

Ramos? On wnosi tylko doświadczenie, jakość, osobowość i tytuły… to mało? – zapytał ironicznie Włoch.

Nie można kwestionować osoby Ramosa. To najbardziej kompletny obrońca, który ma wszystko. Cannavaro był świetny w kryciu, Baresi rządził w obronie, a inni, dzięki swojej osobowości rządzili w drużynie. Idealnym połączeniem tego wszystkiego jest Sergio Ramos – dodał 57-letni szkoleniowiec.

Z pewnością można zgodzić się z Ancelottim. Gdy tylko kapitan Realu i “La Rojy” jest w formie może kandydować do miana najlepszego obrońcy świata. Co jakiś czas zdarzają mu się jednak dołki formy i w takowym obecnie się znalazł. Dodatkowo swoimi ostatnimi wypowiedziami i zbytnią pewnością siebie narobił nieco zamieszania. Tak doświadczony zawodnik jak Ramos powinien przemawiać głównie poprzez swoją grę i jeśli chce uciszyć krytykę musi jak najszybciej osiągnąć swój optymalny poziom.


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl
Zakład bez ryzyka 500 zł i bonus od depozytu 50 zł na Superbet.pl
Freebet 50 zł, zakład bez ryzyka 600 zł i bonus od depozytu 1000 zł na Betfan.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *