Almeria bez trenera – Juan Ignacio Martinez zwolniony

abc.es

Po kolejnej w tym sezonie srogiej porażce, tym razem aż trzema bramkami (1:4 z Levante), zespół Almerii ma przed sobą arcytrudne zadanie, wyjście ze strefy spadkowej. Kolejne punkty stracone przez Andaluzyjczyków poskutkowały zwolnieniem dotychczasowego szkoleniowca, Juana Ignacio Martineza, który pracował z drużyną niecałe cztery miesiące.

Obowiązki po Martinezie przejmie Miguel Rivera, trener zespołu młodzieżowego, ale władze Almerii będą starać się w ekspresowym tempie znaleźć jego następcę, który nareszcie doprowadzi zespół do porządku po niezadowalającej serii wyników. W następnej kolejce Andaluzyjczycy podejmą FC Barcelonę, a pod koniec miesiąca zmierzą się z Realem Madryt, więc w najbliższych tygodniach zespół z Estadio de los Juegos Mediterráneos czeka niełatwa przeprawa. W międzyczasie, pomiędzy meczem z “Królewskimi” a “Barçą”, rozegrają spotkania, które mogą zaważyć o ich ligowym bycie, ponieważ ich przeciwnicy są równie nisko sklasyfikowani, a różnica punkowa w stosunku do siebie jest niewielka (m.in. mecz z Eibarem oraz z niżej sklasyfikowaną Granadą).

Martinez nie napracował się w Andaluzji, prowadził drużynę przez zaledwie 14 kolejek ligowych, drużynę objął w grudniu ubiegłego roku. 50-latek nie powinien zamartwiać się w wielkim stopniu swoim zwolnieniem, w Primera Division wymówienie otrzymało w tym sezonie aż 7 trenerów.

źródło: Eurosport


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *