psg.fr

Agent Marco Verrattiego zapowiada pozostanie piłkarza w PSG. Jak sam powiedział jest on niezbędnym punktem dla Unaia Emery’ego i nie będzie na sprzedaż.

Włoski pomocnik był łączony z wieloma klubami i było wielce prawdopodobne, że opuści Paryż, wszystko zmieniła ostatnia wypowiedź samego piłkarza, który stwierdził, że jest szczęśliwy tu gdzie jest i nie ma powodów by opuszczał klub.

Agent zawodnika – Donato Di Campli, na pytanie czy możliwe jest odejście do Interu Mediolan odpowiedział: „Inter? Wiele dużych klubów myśli o pozyskaniu Verrattiego, problem w tym, że Marco jest już w wielkim klubie i to takim, który nie lubi rozstawać się z najlepszymi.”

„Pytań o mojego zawodnika jest bardzo wiele, ale oferta jaka zmusiłaby nas do rozmów na ten temat jest poza zasięgiem jakiegokolwiek włoskiego klubu, myślę, że na tę chwilę nie jest on na sprzedaż.” – zakończył.

Włoch ma kontrakt z Paris Saint-Germain ważny do czerwca 2021 roku.


Sprawdź również inne informacje o Mistrzostwach Świata 2022, wśród których dostępne są m.in. aktualności MŚ 2022, informacje o tym gdzie oglądać poszczególne mecze, które prezentujemy w dziale transmisje MŚ 2022, a także typy na MŚ 2022 i szczegóły o obstawianiu MŚ 2022.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.