goal.com

Prezes UD Las Palmas, Miguel Angel Ramirez poinformował media o zainteresowaniu kilku klubów piłkarzem PSG – Jesé Rodríguezem. Wymieniani są min. Liverpool, AC Milan czy AS Roma.

Zawodnik urodzony w Las Palmas może odejść ze stolicy Francji już w Styczniu, 5 miesięcy po odejściu z Realu Madryt za kwotę 25 milionów euro. Prezes klubu, który jest bardzo bliski zawodnikowi z Hiszpanii informuje także o kulisach rozmów z Jesé na temat ewentualnego powrotu do rodzinnego miasta: „Jesé jest wielkim piłkarzem, wiem, że chce on powrotu do tego miejsca ale w tej chwili jest zawodnikiem Paris Saint-Germain gdzie posiada kontrakt adekwatny do jego poziomu gry.”

„Liverpool, AC Milan i AS Roma chcą go ściągnąć do siebie i są mu w stanie zaoferować takie kwoty, my niestety nie mamy takich możliwości.” – dodaje.

„W porównaniu do innych klubów jesteśmy w gorszej sytuacji i musimy poczekać na rozwój sytuacji, nie chcemy też tworzyć fałszywych oczekiwań.” – zakończył.

Hiszpański napastnik ma w Paryżu kontrakt ważny aż do czerwca 2021 roku. 23-latek wystąpił w 9 spotkaniach PSG, tylko raz wychodząc w podstawowym składzie.

 


Sprawdź również inne informacje o Mistrzostwach Świata 2022, wśród których dostępne są m.in. aktualności MŚ 2022, informacje o tym gdzie oglądać poszczególne mecze, które prezentujemy w dziale transmisje MŚ 2022, a także typy na MŚ 2022 i szczegóły o obstawianiu MŚ 2022.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.