Wielkie kluby zainteresowane Jesé Rodríguezem

goal.com

Prezes UD Las Palmas, Miguel Angel Ramirez poinformował media o zainteresowaniu kilku klubów piłkarzem PSG – Jesé Rodríguezem. Wymieniani są min. Liverpool, AC Milan czy AS Roma.

Zawodnik urodzony w Las Palmas może odejść ze stolicy Francji już w Styczniu, 5 miesięcy po odejściu z Realu Madryt za kwotę 25 milionów euro. Prezes klubu, który jest bardzo bliski zawodnikowi z Hiszpanii informuje także o kulisach rozmów z Jesé na temat ewentualnego powrotu do rodzinnego miasta: „Jesé jest wielkim piłkarzem, wiem, że chce on powrotu do tego miejsca ale w tej chwili jest zawodnikiem Paris Saint-Germain gdzie posiada kontrakt adekwatny do jego poziomu gry.”

„Liverpool, AC Milan i AS Roma chcą go ściągnąć do siebie i są mu w stanie zaoferować takie kwoty, my niestety nie mamy takich możliwości.” – dodaje.

„W porównaniu do innych klubów jesteśmy w gorszej sytuacji i musimy poczekać na rozwój sytuacji, nie chcemy też tworzyć fałszywych oczekiwań.” – zakończył.

Hiszpański napastnik ma w Paryżu kontrakt ważny aż do czerwca 2021 roku. 23-latek wystąpił w 9 spotkaniach PSG, tylko raz wychodząc w podstawowym składzie.

 


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *