Adam Nawałka: Jesteśmy optymalnie przygotowani do meczu

fot. Kamil Chmielewski

Kamil Chmielewski

Przed reprezentacją Polski mecze eliminacyjne do Mistrzostw Świata w Rosji. W sobotę kadrowicze Adama Nawałki podejmą reprezentację Danii, z kolei trzy dni później zmierzą się z kadrą Armenii. Natomiast dzisiaj odbyła się konferencja prasowa na której Adam Nawałka i kliku reprezentantów Polski poruszyło kilka kwestii.

Adam Nawałka: Analizowaliśmy dokładnie spotkanie z Kazachstanem. Nie możemy również zapominać, że mieliśmy wtedy wiele dobrych fragmentów gry. Jesteśmy optymalnie przygotowani i podejdziemy optymistycznie do meczu. Szanujemy kadrę Danii, są świetnie zorganizowani, a fizycznie też wyglądają bardzo dobrze. Zdajemy sobie, że to będzie intensywny mecz i na to jesteśmy przygotowani. Michał Pazdan pojawi się dziś na treningu i po nim podejmiemy decyzje odnośnie występu.

Arkadiusz Milik: Reprezentacja Danii to bardzo silny zespół, mająca zawodników o wielkich umiejętnościach, nie można się kierować się tym, że nie było ich na Euro. Musimy być bardzo czujni, straciliśmy punkty z Kazachstanem i teraz będziemy chcieli tutaj zdobyć komplet oczek.

Kamil Grosicki: Musimy patrzeć na siebie i nie ważne jak przeciwnik gra. Jesteśmy najważniejsi. Chcemy zrewanżować się za pierwsze spotkanie. Dania ma dobrych zawodników, m.in. Christian Eriksena.

Grzegorz Krychowiak: Dania to wymagający rywal, ma w swoich szeregach atletycznych zawodników dobrze czujących się z piłką przy nodze. Myślimy o zwycięstwie teraz jak i w kolejnym spotkaniu. Atmosfera w naszej drużynie jest bardzo dobra, ale to wyniki są kluczowe.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.