AC Milan nie zagra w Superlidze!

Juventus

Źródło: Twitter (@DeadlineDayLive)

W poprzednim newsie na temat opuszczenia rozgrywek przez Atletico i Inter informowaliśmy, że komunikaty kolejnych klubów to kwestia czasu. Następnym zespołem, który oficjalnie poinformował o opuszczeniu Superligi jest AC Milan.

Zespół z San Siro podobnie jak ich sąsiedzi godzinę temu, zdecydował się przedstawić światu oficjalne oświadczenie na temat opuszczenia Superligi. Rossonerri są kolejnym klubem, który wykonuje taki ruch. Wczoraj z rozgrywek wypisały się wszystkie angielskie ekipy, a dzisiejsze południe obfitowało w podobne decyzje u władz Interu i Atletico. Na chwilę obecną w Superlidze trwają już tylko Real Madryt, Juventus i Barcelona. I tutaj możemy spodziewać się jednak podobnych komunikatów w nadchodzących godzinach. O wszelkich aktualizacjach w sprawie Superligi informujemy na naszym portalu.

Oświadczenie AC Milanu:

“Przyjęliśmy zaproszenie do udziału w projekcie Super League z prawdziwym zamiarem zapewnienia kibicom piłki nożnej na całym świecie jak najlepszych europejskich zawodów oraz w najlepszym interesie klubu i naszych kibiców. Zmiana nie zawsze jest łatwa, ale ewolucja jest niezbędna do postępu, a struktury europejskiej piłki nożnej ewoluowały i zmieniały się przez dziesięciolecia.

Jednak głosy i obawy kibiców na całym świecie zostały wyraźnie wypowiedziane na temat Super Ligi, a AC Milan musi być wrażliwy na głos tych, którzy kochają ten wspaniały sport.

Będziemy nadal ciężko pracować, aby zapewnić zrównoważony model piłki nożnej.”


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *