Gray nie jest na sprzedaż. Najnowsze ruchy transferowe Lisów

Leicester City nie zamierza osłabiać się przed nadchodzącym sezonem. Lisy odrzuciły opiewającą na 20 milionów funtów ofertę Bournemouth  za Demaray’a Gray’a. Wciąż nie wpłynęła także satysfakcjonująca cena za Riyada Mahreza.  

Gay pokazał się z dobrej strony podczas czerwcowych Młodzieżowych Mistrzostw Europy w Polsce. Jednakże w ostatnim sezonie z 41 występów tylko dziewięć rozpoczynał w podstawowym składzie. Ostatnio odbyło się spotkanie dyrektora sportowego Leicester, trenera oraz właśnie Gray’a. Rozmowy dotyczyły jego przyszłości w klubie. Craig Shakespeare mówił po ostatnim spotkaniu towarzyskim: Rozmawialiśmy o tym, że spróbujemy dać mu więcej szans na grę i oboje jesteśmy z tego zadowoleni. Odrzucenie oferty Wisienek dobitnie świadczy o szczerości tych słów.

Jednym z konkurentów Gray’a mógłby być Riyad Mahrez, ale Algierczyk chce w tym okienku opuścić King Power Stadium. Już od dłuższego czasu mówiło się o zainteresowaniu ze strony Arsene’a Wengera, ostatnio wpłynęła również kolejna oferta z AS Romy. Propozycja została odrzucona, choć Rzymianie podbili stawkę – z 20 milionów do 27 milionów funtów. Jednocześnie transfer do Leicester Kelechiego Iheanacho jest na ostatniej prostej. Na konto Manchesteru City ma trafić suma 25 milionów funtów.

źródło: Sky Sports

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.